Kasvattajat

Tällä kasvattajalistalla olevat kasvattajat kuuluvat Suomen Manxrengas ry:een. Näiltä kasvattajilta on viimeisen seitsemän vuoden (2009-) aikana tullut pentueita tai heillä on tarkoituksenaan manx- ja/tai cymric-kissojen kasvatus lähitulevaisuudessa. Mikäli haluat yhteystietosi listalle, ota yhteyttä ...

Caaleigh

Anna Tapper, Lohja
Puh. 040 1809 296
email: caaleighcattery@gmail.com

FI*Finaku's

Aija Lehtilä, Tarvasjoki
Puh. 040 587 4884
email: aija.lehtila@rockwells.net

FI*JoJon

Terttu Meriläinen, Vantaa
puh: 050 511 4529
email: terttu.merilainen@kolumbus.fi

FI*KehRuun

Kati Seima, Tampere
puh: 040 842 4085
email: kati.seima@gmail.com

FI*Maikain

Marika Mattila, Tampere
puh: 045 1300 440
email: maikain@sci.fi

FI*Meamoons

Malla Mattila, Tampere
puh: 050 404 8048
email: meamoons@gmail.com

FIN*Pikkeen

Orvokki Sianoja, Nokia
puh: 040 594 8585
email: orvokki.sianoja@gmail.com

FIN*Pilkkumin

Aino Vinska & Jenni Hyvärinen, Kuopio
puh: 044 591 3144 
pilkkumin@luukku.com

FI*Soothill's

Sanna Nokimäki, Sievi
email: soothillscattery@gmail.com

FIN*Touchant

Tia Lehtonen, Tampere
puh: 040 590 6304
email: tia.lehtonen@gmail.com
(c)2018, All Rights Reserved
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.

OK, ymmärrän tai Lisätietoja
Evästeiden tiedot
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
OK, ymmärrän